Lepiej Zdrowiej

Odkwaszanie organizmu sodą oczyszczoną

Wśród diet i terapii oczyszczających na ogół wskazuje się odrzucenie szkodliwych pokarmów (np. białego cukru, przetworzonych węglowodanów), spożywanie większej liczby pokarmów odkwaszających. Ale czy można odkwasić organizm sodą oczyszczoną? Niektórzy zalecają terapię opartą o picie sody oczyszczonej.

Autor: BD

Odkwaszanie organizmu sodą oczyszczoną

Tematy: zakwaszenie organizmu, oczyszczanie organizmu

Regularne picie roztworu sody oczyszczonej może znacznie pomóc w odkwaszeniu organizmu. Typowy przepis na odkwaszającą sodę to: 1 łyżeczka sody na filiżankę ciepłej wody. Spożywane przez 3 dni, 2 razy dziennie. Wadą takiego roztworu odkwaszającego jest niestety mało przyjemny smak, dlatego można go posłodzić miodem, melasą lub syropem klonowym (tylko nie zwykłym, zakwaszającym cukrem!).

Po zastosowaniu terapii odkwaszającej dalsze utrzymanie odpowiedniego poziomu pH jest już uzależnione od odpowiedniej diety, zajrzyj do tekstu o tym jak odkwaszać organizm, aby dowiedzieć się więcej.

Według jednej z teorii soda oczyszczona pomaga także zwalczać nowotwory. Guz i jego otoczenie mają odczyn kwaśny. Soda jest natomiast zasadowa. Dlatego zmiana środowiska organizmu na alkaliczne ma sprzyjać uniemożliwieniu rozmnażania się bezlenowych komórek rakowych!

Autor strony http://phkillscancer.com/uncategorized/8th-day-baking-soda-molasses-cancer-protocol-repeat-%E2%80%93-alkaline-tune-up publikuje regularnie swoje doświadczenia z walki z nowotworem. Stosuje między innymi terapię sodą oczyszczoną! Na jego stronie znajdziesz nawet dokładną dokumentację medyczną pokazujacą, jak w jego przypadku sprawdziło się picie sody.

Jaką sodę kupić? Najlepiej wyposażyć się w wysokiej jakości, organiczną sodę oczyszczoną! Z im bardziej renomowanej firmy, tym lepiej.

Zostaw komentarz:

Zobacz także: